Laurel Halo

US

LIVE

Sigha & Shifted

UK

Easter

DE

LIVE

Sven Weisemann

DE

Fred P. AKA Black Jazz Consortium

US/DE

Distance

UK

Wen

UK

Loxy

UK

Wasted Gaze

LT

LIVE

Flesh Flash LIVE

LT

96wrld

LT/NL

LIVE

Dataline

SE

LIVE

MC Mesijus x Münpauzn

LT

LIVE

Parranda Polar

LT

LIVE

Fingalick

LT

LIVE

Pilnatys

LT

LIVE

Keluar

AU/DE

LIVE

Cutthroats

LT

LIVE

Gas of Latvia

LV

LIVE

C_C

FR

LIVE

Bruzgynai

LT

LIVE

Pulshar

ES

LIVE

Bewilderbeast

UK

LIVE

Fume

LT

LIVE

King Sleep

LT

LIVE

Without Letters

LT

LIVE

Giriu Dvasios

LT

LIVE

Sraunus

LT

LIVE

Darius Vaikas

LT/DK

LIVE

Calli

LT

LIVE

Mantas T.

LT/DE

Saulty

LT

Loranas Vaitkus & Hallucin

LT

Split Pulse

LT

Fargo

LT

Shn

LT

Kameu

LT

Aerobica

LT

Romanas G.

LT/UK

Monkey Brothers

ES

LIVE

Tavotėvotėvai

LT

Adelphi

LT

Analoginis Polivoksas

LT

Andrius Kuvalda

LT

Andrius Smalltown

LT

Anna Hanna

RU/LT

Audrius Ramuva

LT

Avatism

IT

LIVE

Benua

LT

Billy Kristal & Killl My Disco

LT

Bowties

LT

Channel 37

LT/UK

LIVE

Daugvinas

LT

Direktorius

LT

Duku

LT/UK

el_T

LT

Endie

LT

Hathor

AD

Inner

LT

Intakz

LT

KASHĀR

LT

Kasparas Stundžius

LT

Ksenia Kamikaza

LV

Linas Fresh Tee

LT/UK

LSAR

LT

MidnattsSoula

LT/NO

Mountak

LT/UK

Nightjar

LT

Noid

LT

ONIS

LT

OVERLOOK

UK

Pakas & Roads

LT

Paulius Ilius

LT

Pranza

LT

Quartz

LT

VDTS

LT

Teams

USA

LIVE

Ranking

LT

Rhodopsin

LT

Roe Deers LIVE

LT

Rugiagialia

LT

Samuel Tange

LT

Sibla

LT/UK

Simao

LT

Ske

LT

Tadas Quazar x Donatas Chipak

LT

TAG

LT

Vaiper

LT

Valdemar

LT

ZW-T

LT

Lineup

 

More

  • 20:00

    Fargo

  • 21:00

    Daugvinas

  • 22:00

    Wasted gaze LIVE

  • 22:45

    Saulty

  • 23:45

    Sven Weisemann

  • 01:30

    Fred P.

  • 03:30

    Mantas T.

  • 04:30

    Endie & Kameu

  • 06:00

    END

Less

  • 18:00

    SOUNDCHECK

  • 20:00

    Romanas G.

  • 21:30

    King Sleep LIVE

  • 22:30

    Sraunus LIVE

  • 23:30

    Fume LIVE

  • 00:30

    SOUNDCHECK

  • 01:00

    Laurel Halo LIVE

  • 02:00

    Flesh Flash LIVE

  • 03:00

    96wrld LIVE

  • 04:00

    Dataline LIVE

  • 05:00

    Quartz

  • 06:00

    END

Low

  • 20:00

    Bowties

  • 21:00

    MC Mesijus x Münpauzn LIVE

  • 22:00

    Fingalick

  • 22:30

    Vaiper

  • 23:45

    Nightjar

  • 00:45

    WEN

  • 02:00

    Sibla

  • 03:00

    Distance

  • 04:30

    Duku

  • 06:00

    END

High

  • 06:00

    Calli

  • 07:00

    Avatism LIVE

  • 08:00

    Billy Kristal & Killl My Disco

  • 10:30

    Romanas G.

  • 12:00

    Fresh Tee

  • 14:00

    Elektron Music Machines Demo Session

 
 

NURODYMAI, KAIP VAŽIUOT AUTOMOBILIU Į SŪPYNES 2014

Žiūrėti didesnį žemėlapį

Bilietai

 
Bilietų kaina dabar:

145 Lt

Parkingas:

Centrinis ir ribotas: 50 Lt

Tolimesnis, bet saugomas: 10 Lt

Traukiniai:

Į priekį su festivalio bilietu – 30 % nuolaida,

atgal su festivalio apyranke – 30 % nuolaida.

 
 
Bilieto kaina prie įėjimo:

ketvirtadienį 12-06 val., 200 Lt

penktadienį 06-18 val., 180 Lt

penktadienį 18-24 val., 160 Lt

šeštadienį 00-06 val., 140 Lt

šeštadienį 06-12 val., 120 Lt

šeštadienį 12-18 val., 100 Lt

šeštadienį 18-24 val., 80 Lt

sekmadienį 00-06 val., 60 Lt

Kemperių statymas:

100 Lt

Studentams – 50 % nuolaida.

Nuolaidos nesumuojamos.

 
 
Bilietus platina:
bilietu-pasaulis
 
 
 

Kontaktai

 
Spaudai

Juliana - 8 616 33 443

Dėl muzikinės dalies

Nerijus – 8 621 23 402

facebook instagram soundcloud
 
 
 
 
 
 

Draugai

 
kalnapilis
 
aukstaitijos
 
daina
 
gelezinkeliai
 
forma
 
coffee inn
 
 
 
amlights
 
lrt
 
milk
 
miracles
 
forma
 
coffee inn
 
 
 
ssg
 
ssg
 
projektai
 
ssg
 
 
 

Organizatorius

minimal
 

Bilietus platina

bilietu pasaulis
 
 

Sukūrė OSOS